آکادمی الماس، رتبه یک در پژوهش
0

معرفی معتبرترین انتشارات چاپ مقاله علمی در دنیا

معرفی انتشارات مقالات علمی

۱- انتشارات  Cambridge University Press

انتشارات دانشگاه کمبریج بیش از ۳۶۰ مجله علمی را در گستره وسیعی از موضوعات به صورت چاپی و آنلاین انتشار داده است. این نشریات بروز ترین و جامع ترین مقالات آکادمیک علمی را در خود جای داده اند.  
انتشارات دانشگاه کمبریج

۲- انتشارات  Oxford University Press

 انتشارات دانشگاه آکسفورد (OUP) بزرگترین مطبوعات دانشگاهی جهان و همچنین از نظر قدمت دومین انتشارات بزرگ جهان است. برنامه جهانی این انتشار آکادمیک تمام طیف تحصیلی و دانشگاهی را شامل می شود از جمله مجموعه گسترده ای از کتاب های علمی و عمومی، مجلات و محصولات آنلاین.

انتشارات دانشگاه آکسفورد

۳- انتشارات  Wiley

این انتشارات متخصص درچاپ نشریات علمی و آزمایشگاهی است و محصولات خود را به صورت چاپی و آنلاین منتشر می کند. وایلی در نشر حوزه‌های علمی، فنی، پزشکی فعالیت دارد. پایگاه داده این انتشارات دسترسی به بیش از ۶ میلیون مقاله از بیش از ۱۵۰۰ مجله و بیش از ۲۰ هزار کتاب الکترونیکی و صد ها اثر مرجع را ارائه می دهد.

انتشارات وایلی

۴- انتشارات  Elsevier

انتشارات Elsevier یک ناشر هلندی است که در زمینه ارائه اطلاعات علمی، پزشکی و فنی فعالیت می کند. سالانه بیش از ۴۳۰۰۰۰ مقاله را در ۲۵۰۰ مجله منتشر می کند. آرشیو آن شامل بیش از ۱۳ میلیون سند و ۳۰۰۰۰ کتاب الکترونیکی است. تعداد کل دانلود سالانه آن نیز به بیش از ۹۰۰ میلیون نفر می رسد.

الزویر

۵- انتشارات Taylor & Francis

انتشارات Taylor & Francis یک ناشر انگلیسی است که در سال ۱۷۹۸ میلادی توسط ریچارد تیلور تاسیس شد. در سال ۱۸۵۲ میلادی دکتر ویلیام فرانسیس که یک شیمیدان بود به این کمپانی پیوست و در سال ۱۹۳۶ میلادی Taylor & Francis به یک موسسه خصوصی انتشارات علمی تبدیل شد. در حال حاضر دامنه موضوعی وسیعی اعم از کشاورزی، هنر، علوم رفتاری، علوم زیستی، زمین شناسی، کامپیوتر، مهندسی و تکنولوژی، مطالعات بین رشته ای، پزشکی، ریاضیات و آمار را پوشش می دهد.

تیلور و فرانسیس

۶- انتشارات IEEE (Institute of Electrical and Electronic Engineering)

یک انجمن تخصصی برای پیشبرد نوآوری و برتری تکنولوژیکی به نفع بشریت و  بزرگترین جامعه فنی حرفه ای  در جهان است. این طرح برای خدمت به متخصصان در همه جنبه های زمینه های برق، الکترونیک، محاسبات و زمینه های مرتبط با علم و فناوری که تمدن مدرن را پایه گذاری می کنند طراحی شده است.

IEEE

۷- انتشارات  Springer

انتشارات Springer یکی از مشهور ترین شرکت های نشر علمی دنیا می باشد و در سال ۱۹۵۰ در نیویورک توسط برنارد Springer تاسیس شد. .این انتشارات یک ناشر آمریکایی مجلات و کتاب های دانشگاهی است که در زمینه شیمی، علوم کامپیوتر، اقتصاد، محیط زیست،زمین شناسی ،حقوق ، پرستاری، روانشناسی، کار اجتماعی، مشاوره، بهداشت عمومی و توانبخشی فعالیت می کند.

اشپرینگر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سؤالی دارید؟ در واتساپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را در واتساپ شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کلیک نمایید.
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می‌دهیم . . .