ماک دفاع از پایان نامه

برای اولین بار در ایران

شبیه سازی جلسه دفاع از پایان نامه و رساله

فقط با ۵۹۰ هزار تومان

یک هدیه ارزشمند

کتاب صفر تا صد آمادگی دفاع از پایان نامه

دانشجو
۰
جلسه حضوری
۰
جلسه آنلاین
۰

شبیه سازی دقیق جلسه دفاع از پایان نامه

برای ایجاد آمادگی در دانشجویان برای جلسه دفاع از پایان نامه، محیط و شرایط برگزاری جلسه شبیه سازی شده دفاع (ماک دفاع) کاملا شبیه جلسه دفاع واقعی ایجاد می‌شود تا دانشجو حس وحال جلسه واقعی را درک کند.

کمیته داوری متخصص

جلسات شبیه سازی شده دفاع از پایان نامه (ماک دفاع)، با حضور داوران متخصص و دارای مدرک دکتری رشته شما برگزار میشود.

آنالیز و تحلیل دقیق عملکرد

بعد از انجام ارائه توسط دانشجو، کارشناسان ما که به عنوان کمیته داوری در جلسه حضور داشتند، پایان نامه و نحوه ارائه شما را مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار میدهند و تمام نقاط ضعف آن را مشخص میکنند. همچنین نکات مهمی در مورد نحوه مدیریت استرس و البته مدیریت زمان به شما آموزش خواهند داد.

حضوری و آنلاین

برای آسایش و راحتی شما، جلسات ماک دفاع، هم به صورت حضوری و هم بصورت آنلاین برگزار میشود تا عزیزانی که ساکن تهران نیستند هم بتوانند از خدمات ما بهره‌مند شوند.

ماک دفاع از پایان نامه چیست؟

آماده سازی برای جلسه دفاع از پایان نامه، میتواند سرنوشت دفاع از پایان نامه، و در پی آن سرنوشت دانشجو را تعیین کند. شبیه سازی جلسه دفاع از پایان نامه تاثیرگذارترین کار برای یافتن ایرادات و کسب آمادگی لازم برای جلسه دفاع واقعی است.

برای اولین بار در ایران، آکادمی الماس جلسات دفاع از پایان نامه شبیه سازی شده (ماک دفاع)، به صورت حضوری و آنلاین برگزار میکند. این جلسات با رویکرد تحلیلی و برای کشف نقاط ضعف پایان نامه و ارائه و همچنین افزایش آمادگی دانشجو و آشنایی با سوالات احتمالی، در محیطی کاملا شبیه سازی شده برگزار میگردد.

کتاب صفر تا صد آمادگی دفاع از پایان نامه

کتاب “صفر تا صد آمادگی دفاع از پایان نامه” به طور کامل به بررسی مراحل مهم و حساس جلسه دفاع از پایان‌نامه یا رساله دکتری می‌پردازد. کتاب صفر تا صد آمادگی دفاع از پایان نامه برای اولین بار در ایران و با همکاری آکادمی الماس و انتشارات ویان، با هدف آماده سازی دانشجویان برای این جلسه، در چهار فصل مختلف تدوین شده است.

به دانشجویان محترمی که از خدمات ماک دفاع استفاده میکنند، یک جلد کتاب صفر تا صد آمادگی دفاع از پایان نامه به عنوان هدیه تقدیم میشود.

جهت ثبت سفارش ماک دفاع از پایان نامه و دریافت یک هدیه ارزشمند، فرم را پر کنید.
جهت دریافت مشاوره رایگان با این شماره تماس بگیرید:
۰۲۱-۶۶۴۸۰۰۱۹
لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
$۰٫۰۰
enemad-logo
سؤالی دارید؟ در واتساپ با ما صحبت کنید!
مکالمه را در واتساپ شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp کلیک نمایید.
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می‌دهیم . . .